שמירה ואבטחה בבתי מלון

חברת שמירה במרכז

הצטרפו לבתי המלון המובילים בישראל שבחרו בחברת פלקון ביטחון

אורח שמגיע לבית מלון קודם כל רוצה להרגיש תחושת בטחון. על מנת להבטיח זאת יש להבטיח שתיבחר חברת שמירה ואבטחה אשר מתמחה במתן שירותי אבטחה לבתי מלון.

תחום שמירה ואבטחת בתי מלון היא תחום מקצועי המחייב חברת אבטחה מתאימה שתדע לעמוד בריבוי ומורכבות המשימות ותשליט סדר ובטחון מופתיים.

חברת פלקון מספקת שירותי שמירה אבטחה לבתי מלון בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיעניקו לעובדי ואורחי המלון תחושת בטחון כללית ושקט נפשי בזמן שהייתם.

שמירה ואבטחת על ידי צוות מיומן

חברת שירותי האבטחה פלקון הוקמה בשנת 1996 ומאז נותנת שירותי שמירה ואבטחה לבתי המלון המובילים בישראל. הצוות המיומן של פלקון בטחון אשר מונה כ-350 עובדים, עובר תהליכי מיון קפדניים, הכשרות מיוחדות, תכנית אימונים שגרתית ומבחני כשירות תקופתיים. כל זאת על מנת להציב את הסטנדרט הגבוה ביותר ולהעניק למלון שלכם מעטפת בטחון מהשורה הראשונה.

שירותי שמירה ואבטחה לכל סוגי בתי המלון

ישנם לא מעט סוגים של בתי מלון השונים בינהם. כל בית מלון זקוק לשמירה ואבטחה שונים על פי הפרמטרים המאפיינים אותו, כגון:

המבנה הפיסי של בית המלון – ישנם בתי מלון קטנים וגדולים אשר בנויים בצורות שונות. קחו לדוגמה מלון קטן במרכז הארץ לעומת מלון גדול באילת או כפר נופש המתפרס על שטח רב. כל בית מלון יצטרך התאמה מדוייקת של מערך שמירה ואבטחה אשר תתאים ותענה על צרכיו. חברת פלקון ביטחון מתמחה בהתאמת מערכי שמירה ואבטחה לבתי מלון מכל הסוגים ועושה זאת עם נסיון של 25 שנה.

אורחי המלון – בתי מלון שונים נוטים לארח סוגי אורחים שונים. ישנם בתי מלון הנוטים לארח אישים כגון פוליטקאים, סלבריטאים או אנשי עסקים אשר זקוקים למערך אבטחה מוגבר לעומת זאת, ישנם בתי מלון רבים אשר מספיק להם מערך אבטחה רגיל. חברת פלקון ביטחון יודעת לתת שירותי אבטחה לבתי מלון בהתאמה אישית לפי הצרכים והמאפיינים של כל מלון ומלון. בזכות הנסיון והידע של חברת פלקון בטחון אתם תעניקו לאורחים שלכם תחושת בטחון מירבית ושהייה שקטה.

תנו לבית המלון שלכם שקט ובטחון

בית מלון אשר שוכר חברת אבטחה איכותית עושה זאת למען מטרות שונות:

  • שירותי אבטחה איכותיים בבית מלון שומרים על הסדר הציבורי המקום
  • שמירה על הרכוש של אורחי ועובדי המלון
  • מניעת כניסת אורחים בלתי רצוניים לשטח המלון
  • הקניית תחושת בטחון כללית לשוהים המלון
  • מניעת תקריות פליליות ונסיונות פיגוע חו"ח

רק צוות מיומן ומנוסה יצליח להתמודד עם המצבים המסובכים ביותר שיש לפעול בהם בצורה מקצועית בשעת מקרה. הבחירה בחברת פלקון ביטחון לשמירה ואבטחת בית המלון תעניק לכם שקט ובטחון ללא פשרות.

מחפשים שירותי אבטחה לבית מלון? התייעצו עם המומחים של פלקון ביטחון.

חברת שמירה במרכז