שירותי אבטחה

שירותי אבטחה

פלקון ביטחון החברה המובילה בשירותי שמירה ואבטחה מכל סוג שהם עם נסיון של 30 שנה

שירותי אבטחה הינו דבר חיוני לכל תחום, כגון:

 • שרותי אבטחה לבנייני מגורים
 • שרותי אבטחה לבנייני משרדים
 • שרותי אבטחה לקניונים
 • שרותי אבטחה לבתי מלון
 • שרותי אבטחה לחברות הייטק
 • שרותי אבטחה לשגרירויות
 • ועוד

חברת אבטחה איכותית אשר תתן לכם שירותי אבטחה על ידי מאבטחים מיומנים, תתן לכם שקט נפשי ותחושת בטחון. לכן, בבחירת חברת שרותי האבטחה למבנה שלכם אסור לכם להתפשר ולבחור את המקצועיים ביותר בתחום. חברת פלקון ביטחון היא אחת מחברות שרותי האבטחה המובילות בישראל עם וותק של כ-30 שנה ו-350 מאבטחים מיומנים מהדרגה הראשונה.

שרותי אבטחה על ידי חברה עם נסיון וותק בתחום

חברת פלקון ביטחון הוקמה בשנת 1996 במטרה לתת שירותי אבטחה מקצועיים ואיכותיים למבנים שונים בישראל. הלקוחות של פלקון ביטחון בוחרים במומחי האבטחה שניתן לסמוך עליהם ולהיות שקט כאשר הם שומרים על המבנה שלך. המאבטחים בפלקון ביטחון הינם המאבטחים האיכותיים ביותר בשל סיבות שונות, כגון:

 1. המאבטחים בפלקון ביטחון נבחרים בקפידה לאחר תהליך סינון מחמיר
 2. בפלקון ביטחון מאבטחים איכותיים יוצאי יחידות קרביות והכשרות מיוחדות
 3. בפלקון ביטחון מבצעים מבחני כשירות לעיתים תכופות בכדי לשמור את המאבטחים בכושר תמידי ועקבי
 4. כל מאבטח בפלקון ביטחון מקבל תכנית אימונים מסודרת ומקיפה
 5. חברת פלקון ביטחון מקיימת הכשרות מיוחדות וימי לימוד מרוכזים עבור המאבטחים על מנת לשמור אותם חדים ורעננים

שרותי אבטחה לבנייני מגורים

בניין מגורים רב קומות צריך מאבטח מקצועי שישמור על הדיירים ועל רכושם. המאבטחים של פלקון ביטחון מעניקים לדיירי הבניין בטחון ושינה רגועה בלילות. בזכות האבטחה המקצועית של פלקון ביטחון נמנעת כניסת זרים לשטח הבניין, פריצות רכבים וגניבות מדירות. הבחירה בשרותי האבטחה של פלקון ביטחון היא הבחירה הנכונה ביותר עבור שוכני הבניין.

שרותי אבטחה לבנייני משרדים וחברות הייטק

עובדי המשרד והאורחים ירגישו בטוחים יותר כאשר ישנה חברת אבטחה מקצועית ששומרת עליהם ועל רכושם. שמירה על הסדר הציבורי מחוץ ובתוך המשרד היא דבר חיוני מאוד שתורם לשקט מתמשך במקום העבודה. בנוסף, משרדי הייטק שבהם התחרות היא שם המשחק, צריכים לשמור מכל משמר על המידע יקר הערך שלהם שמא ידלוף למתחרים. חברת פלקון ביטחון מנוסה במתן שירותי אבטחה למשרדים מכל הסוגים ומבטיחים לכם שתחת המאבטחים המנוסים שלנו אתם והנכסים שלכם יהיו הכי בטוחים שאפשר.

שרותי אבטחה לשגרירויות ובתי מלון

חברת פלקון בטחון מעסיקה את המאבטחים מהשורה הראשונה ומנוסה גם באבטחת מבני שגרירויות אשר צריכים אבטחה מקסימלית. חברת בטחון מקצועית תגן על השגריריות מפני נסיונות פיגוע, פלילים, התפרעויות וישמרו על הסדר במקום. פלקון ביטחון יודעת לתת שרותי אבטחה 24/7 בהתאם לצרכים ולאופי הלקוח. בנוסף, כאשר מדובר בבית מלון, המומחים של פלקון ביטחון יודעים להתאים מערך אבטחה ייחודי אשר יתאים למבנה ואופי בית המלון.