חברת שמירה פרטית מהסרטים – יחסי האנוש הנדרשים

חברת אבטחה שמירה פרטית

הסרט "שומר ראש" יצא לאקרנים בשנת 1992 והיה הצלחה קולנועית אדירה. הסרט היה לשני הכי רווחי באותה שנה ועם פסקול אגדי שכלל את שירי כוכבת הסרט, הזמרת וויטני יוסטון, שהפך לפסקול הנמכר בכל הזמנים. הסרט מספר על כוכבת שנמצאת תחת איומים ושוכרת חברת שמירה פרטית של איש אחד, שומר הראש המגולם על ידי קווין קוסטנר.

מי צריך חברת שמירה פרטית?

אם נשים רגע בצד את הקלישאות הדביקות של הסרט, הרי שחברת שמירה פרטית מספקת שירותי אבטחה אשר קריטיים להצלחה של כל נכס או פרויקט. זה יכול להיות אמן מוכר, חברה פרטית, מוסד ציבורי, שגרירות, מרכז מסחרי, מגדל מגורים, בניין משרדים, בית מלון או מתקן ביטחוני.

חברה שמירה פרטית ייצוגית – מותג מנצח

תחושת ביטחון ושקט נפשי הופכים דיירים לרגועים ומרוצים יותר, יוצרים קהל לקוחות שחוזר למקום פעם נוספת, מגדילים את התפוקה של העובדים, ומחזקים כל מותג. זוהי הסיבה שחברת שמירה פרטית אינה יכולה להתמקד אך ורק בנושא האבטחה. זה אמנם החלק המרכזי בעבודה, אבל היא עושה הרבה מעבר לשמירה.

בואו נדבר רגע על ייצוגיות. כן, שמירה ייצוגית היא חלק חשוב בעבודה של מאבטח וחברה שמירה פרטית בעלת פרופיל גבוה תדאג להעביר את כל עובדיה הכשרה קפדנית בנושא. נימוסים, נראות, שירותיות, אדיבות וזמינות אלו תכונות שיש מאבטחים שמגיעים איתן מראש אך תמיד צריך לחזק אותן ולהבהיר עד כמה הן קריטיות בעבודת השמירה.

אבטחה מקצועית ואדיבה, אך עם גבולות

בסרט "שומר ראש" נוצר באיזשהו שלב רומן בין הזמרת וויטני יוסטון לבין המאבטח קווין קוסטנר, אשר קוטע זאת לאכזבתה בשל הצורך בשמירה על יחסי עבודה תקינים. חברת שמירה פרטית מקצועית יודעת לסמן לעובדיה את הגבולות ההכרחיים בין אדיבות, נימוסים ויחסי אנוש טובים עם מושאי השמירה לבין קרבה יתרה אשר עלולה להפוך לרועץ.

גורמים עוינים עלולים לנצל יחסים שחורגים מהגבולות הקורקטיים על מנת למצוא פרצת אבטחה, ולכן על חברת השמירה למתוח את הגבולות ולהבהיר מהו הקוד האתי הנדרש מהמאבטחים.

פלקון ביטחון – אבטחה מנצחת

חברת ה פלקון ביטחון מספקת שירות שמירה ואבטחה מתקדמים מאז שנת 1996. הניסיון הרב והשם המצוין שנוצר לחברה מאפשרים לה להיות בררנים במיוחד בבחירת כוח האדם.

המאבטחים של פלקון עוברים מיון קפדני לפני שמתקבלים לעבודה, וגם אז עליהם לעבור תקופת הכשרה ואימונים אשר תכין אותם להיות חלק מצוות פלקון.

כוח השמירה של פלקון כולל 350 מאבטחים וביניהם יוצאי יחידות קרביות ואנשים בעלי רקע ביטחוני עשיר. מובן שגם במהלך עבודתם השוטפת הם עוברים השתלמויות מקצועיות, רענון נהלים ומבחנים תקופתיים. כל זאת כדי שהלקוחות יקבלו שירות שמירה פרטית בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, כאילו הם בעצמם וויטני יוסטון בכבודה ובעצמה.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
חברת שמירה מומלצת

אבטחת בתים בצפון

על פי נתוני המשטרה, בשנת 2019 במהלך כל השנה, בכל שעה, נפרצות בממוצע בין אחת לשתי דירות.  רבים בכלל לא מדווחים על כך מכיוון שהם

חברת אבטחה שמירה פרטית