חברת שמירה מומלצת מספקת לכם בדיוק מה שאתם צריכים

חברת שמירה מומלצת

כיום, חברות אבטחה מעסיקות שומרים ומאבטחים ולא מדובר בשתי התמחויות שונות, לרוב הן מספקות שירותי שמירה ואבטחה. חברת שמירה מומלצת היא כזו שנותנת לכם את האפשרות לבחור בין שומר למאבטח בהתאם לצורך שלכם. יתכן ותצטרכו גם וגם. 

למשל אם אתם מנהלים חברת הייטק, בבניין משרדים יש בעמדת כניסה שומרים שבודקים כל אחד שנכנס האם הוא הוזמן ומוודאים שיש לו תעודת זהות. בנוסף לשומרים יש מאבטחים שאחראים על מערך האבטחה מבחינה טכנולוגית וגם כדי להגן על העובדים ורכוש החברה.

תפקיד השומר על פי הגדרה הוא לשמור על הסדר הציבורי ולהגן על מבנים. היום, הגבולות בין שומר למאבטח היטשטשו ובפועל כל עוד יש אנשים בסביבה הוא צריך לדאוג גם לביטחונם.

ההבדל העיקרי בין שומר למאבטח הוא ששומר לרוב אינו מורשה לשאת נשק ומאבטח כן.

פלקון- חברת שמירה מומלצת לשמירה ואבטחה

אחד המקומות הנפוצים בהם נמצא שומר הוא בנייני מגורים רבי קומות. השומר דואג להרחיק גנבים, למנוע כניסה של זרים שאין להם מה לחפש בבניין ולהתריע את המשטרה אם יש סכנה מיידית והם אינם יכולים לטפל בכך. פעמים רבות מספיקה נוכחות השומר כדי להרחיק את הגורם המאיים.

יחד עם זאת חשוב שהשומר יעבור הכשרה בסיסית כיצד להתנהל באירועים חריגים גם אם אינו נושא נשק.

בכניסה לחניונים בקניון נמצאים שומרי סף שאמורים לבדוק האם ברכב יש נשק או אמצעים היכולים לשמש לפגיעה באזרחים. לצערנו, חלקם לא מבצעים עבודתם נאמנה. ניתן היה לראות זאת בעיקר בתקופת הקורונה, בה השומרים הפכו לבודקים מטעם הפיקוח העירוני לחבישת מסכה.

בקניון השומרים נושאים אקדח ובכך הם אחראים גם על שמירת הסדר, גם להגן מפני פגיעה במבנה ומה שבתוכו וגם להגן על האנשים מפני מפגעים או במקרי אלימות אחרים. 

מהי חברת שמירה מומלצת?

לחברה כזו יש מאגר לקוחות מגוון וגדול, ניסיון עשיר, היא מעסיקה מספר גדול של שומרים ומאבטחים ולא מקבלים בה כל אחד לעבודה אלא לאחר תהליכי מיון. לאחר מכן השומרים ומאבטחים נמצאים במסגרת תוכנית אימונים באופן שגרתי. 

חברת שמירה מומלצת מספקת שירותי אבטחה ושמירה שונים ויש ביכולתם של העובדים שלה להתמודד גם עם אירועים מורכבים. חברת השמירה ואבטחה תייעץ לכם לאיזה מערך שמירה ואבטחה אתם זקוקים, מבחינת סוג השומרים, הכמות וגם מבחינת ציוד טכנולוגי. 

 מידת הסיכון הקיימת, הכניסות הקיימות וכמות האנשים במבנה הם בין הפרמטרים לקביעת מערך האבטחה. 

פלקון ביטחון, שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים

פלקון ביטחון, שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים, מתאימה את מערך האבטחה לצרכי הלקוח על פי סוג המבנה, מי עובד בו ואופי החברה.

אנחנו מובילים בתחום בזכות מקצועיות, ייצוגיות ושירות ברמות הגבוהות ביותר.

350 העובדים המיומנים שלנו מוכשרים להתמודד עם כל אירוע ומספקת שירותי שמירה ואבטחה עבור חברות וארגונים גדולים במשק בתחום ההייטק, עבור קניונים, בנייני משרדים,  מגדלי מגורים, שגרירויות ושירותי שמירה ואבטחה בבתי מלון.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
אבטחת גני ילדים

אבטחת גני ילדים

החיים מלאי לחצים ודאגות, האינסטינקט החזק ביותר שלנו הוא הרצון להגן על הילדים שלנו ואם אנחנו לא מרגישים שהם בטוחים זה מפעיל עלינו לחץ גדול

חברת אבטחה במרכז

אבטחת בתים

בשנת 2019 נכתב בדו"ח מבקר המדינה, כי המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי הפושעים.  כתוצאה מכך הציבור איבד

חברת שמירה מומלצת