חברת אבטחה פרטית – חובה אזרחית

חברת אבטחה

מחובת המשטרה לשמור על הסדר הציבורי ועל ביטחון אזרחיה. למשטרה אין מספיק כוח כדי להגן על האזרחים מפני איומים, פליליים או ביטחוניים, כמעט בכל רגע נתון ובכל מקום. על כן, על מנת לספק לאזרחים ביטחון מירבי חברות וארגונים ובעלים של בנייני מגורים רבי קומות חייבים להעסיק חברות אבטחה פרטיות. המאבטחים מגנים גם על האנשים וגם על רכוש וקניין רוחני.

חברת אבטחה פרטית מספקת שירותי שמירה ואבטחה במקומות ציבוריים כמו קניונים, בתי חולים, אולמות אירועים, מקומות עבודה, בתי מלון ובכל מקום אחר בו יש הימצאות של מספר אנשים גדול.

יש אירועים המוניים כמו פסטיבלים ומצעדים המועדים להתפרעות בהם המשטרה וחברות אבטחה פרטיות המועסקות על ידי העירייה או חברת הפקות משתפות פעולה.

שירותי האבטחה ושמירה מחולקים על פי תחומי התמחות בהתאם לסוג הקהל, סוג המבנה וגודלו, רמת הסיכון והסיבות שבגללן יש צורך באבטחה. על פי אלה יודעים להתאים ללקוח את היקף וסוג האבטחה לו הוא זקוק.

מה צריך לעשות כדי להפוך למאבטח?

כדי להפוך למאבטח יש לעבור הכשרה בבית ספר למאבטחים. יש מספר הכשרות ביניהן: מאבטח רמה א' המתבצעת במשך שישה ימים בהם החניכים עוברים אימוני לחימה הכוללים אימוני ירי וקרב מגע, הם משתתפים בהרצאת משפטן ובהרצאת סמכויות ונהלים ומאבטח רמה ב' עובר את אותם שיעורים והכשרות, אבל במשך שמונה ימים.  קורס אבטחת אישים נמשך בין מספר חודשים למספר שנים.

מי שוכר חברת אבטחה פרטית?

מי לא?! שירותי שמירה ואבטחה הם אחד השירותים המבוקשים ביותר במגזר העסקי. 

כדי שאנשים יפקדו את הקניונים ויעשו שם קניות, יגורו במגדלי יוקרה בשלווה, יוכלו לעבוד בראש שקט ולהתרכז בעבודה בלי חשש, כי מישהו יגנוב את המידע על המוצר החדש עליו הם עובדים, יש צורך באבטחה. מדובר במצרך הכרחי בהתחשב באיום התמידי על ראשנו מצד טרוריסטים ואירועי אלימות, הפרת הסדר הציבורי, גניבה וונדליזם שיכולים להתרחש בכל מקום.

נהוג לשכור חברת אבטחה פרטית ולא לגייס באופן עצמאי מאבטחים. מדובר בחסכון של זמן וכסף על הוצאות מחלקת משאבי אנוש ועל הכשרות. בנוסף, כשמדובר בביטחון של אנשים מוטב להשאיר את התפקיד בידיים מקצועיות.

כשאתם בודקים חברת אבטחה וודאו כי יש להם רישיון שמירה ואישורי משטרה על היעדר רישום פלילי לכל עובד ועובד.

פלקון ביטחון – בטיחות איכותית 24/7

חברת פלקון ביטחון, שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים, היא אחת החברות המובילות בתחום האבטחה ושמירה והינה בעלת ותק של 25 שנה. 

אנחנו מספקים שירותי שמירה ואבטחה בחברות הייטק, מגדלי מגורים, קניונים, בנייני משרדים, שגרירויות וקונסוליות ובבתי מלון. 

350 המאבטחים המיומנים שלנו, ביניהם יוצאי יחידות קרביות, עוברים תהליכי מיון והכשרות תקופתיות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים.

מקצועיות ושירותיות אצלנו היא מעל הכל ואנחנו זמינים עבורכם 24/7.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
אבטחת גני ילדים

אבטחת גני ילדים

החיים מלאי לחצים ודאגות, האינסטינקט החזק ביותר שלנו הוא הרצון להגן על הילדים שלנו ואם אנחנו לא מרגישים שהם בטוחים זה מפעיל עלינו לחץ גדול

חברת אבטחה במרכז

אבטחת בתים

בשנת 2019 נכתב בדו"ח מבקר המדינה, כי המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי הפושעים.  כתוצאה מכך הציבור איבד

חברת אבטחה