30 שנות ניסיון כחברת אבטחה פרטית מומלצת

חברת שמירה מומלצת

נדרשים לבחור חברת אבטחה לצרכים פרטיים? מוצפים במידע וחברות שמשווקות לכם שירותי אבטחה פרטית? באנו לעשות לכם סדר בכל הקשור למקצועיות, אמינות, ייצוגיות, מחירים וכל מה שיש לבדוק בחברת אבטחה פרטית דינמית שמותאמת לצרכים האישיים של כל לקוח שזקוק לאבטחה מסוג זה.

הלקוחות המרוצים ממצלים פלקון כחברת האבטחה שלהם

לקוחות פרטיים לרוב נדרשים לשכור את שירותיהן של חברות אבטחה פרטיות, כאשר הם אמונים או ממונים על ביטחון רכוש או חיי אדם או מחויבים לכך על פי דרישות חברות ביטוח או מכל סיבה נדרשת אחרת. חברת אבטחה פרטית מספקת שירותי אבטחה עבור:

 • וועדי מבנים משותפים ושכונות פרטיות
 • בעלי עסקים פרטיים מסוגים שונים
 • בעלי מתחמי עסקים ומרכזים מסחריים
 • שוכרי מתחם דירות
 • בעלי חברות פרטיות וחניות
 • בעלי צורך לאבטחה פרטית על רכושם או חייהם

שירותים המסופקים על-ידי חברת אבטחה פרטית

בכל תחום אבטחה יש צורך להקפיד על שלבי תכנון וביצוע נכונים, בכל שלב נדאג להתאים את שירותי האבטחה, החל מתכנון והכרת האזור, מגבלותיו, חולשותיו וחוזקותיו:

 1. אבטחת אישים- נלמד כל מקרה הדורש התערבות חברת אבטחה פרטית ובכך נתאים את השירות לשביעות רצונו של הלקוח.
 2. אבטחת רכוש- לא מעט לקוחות מספרים על חוויה מתקנת על ידי שירות אדיב, מקצועי ומותאם לפי צורכיהם ומדווחים על נוחות ברכישה, אחזקת רכוש ונכסים יקרי ערך.
 3. אבטחת עסקים- בין לקוחותינו מצויים לא מעט לקוחות אשר צורכים באופן שוטף שירות מחברת אבטחה פרטית על מנת לאבטח את המידע המצוי בידיהם, מידע זה לא פעם רגיש וכשל אבטחה עלול לגרום לנזקים המסכנים את קיומו של העסק, הן מבחינה משפטית והן מבחינת מוניטין.
 4. אבטחת דיירים- כאשר מדובר בחברת אבטחה פרטית שמספקת שירותי אבטחה למספר דיירים, אנו מזהים דפוסי אזור, משתמשים בציוד טכנולוגי מרתיע ושילוט באזור האבטחה, פיתחנו קו שירות זמין בכל שעות היממה ואנו מבצעים סיורים, מדגמים וסקירה באופן אקראי ושוטף באזור.

בנוסף נדאג להעביר לכם הדיירים, עדכונים שוטפים על הנעשה בזירת האבטחה לשמה שכרתם חברת אבטחה פרטית.

 • אבטחת מתחמים- שותפים עסקיים רבים, גילו מחוז של נחת ושלווה תעשייתיית לאחר ששכרו חברת אבטחה פרטית, ללא קשר לסוג או אופי המתחם בין אם למגורים או לצרכים עסקיים, ולא פעם משולב בשניהם.

אנו מגלים לא פעם את רגישות השילוב בין המתחמים ומוודאים שהסדר הציבורי נשמר סביב אותו מתחם פרטי.

מאבטחים פרטיים ברמה גבוהה, יתרון לחברה בעלת וותק של 30 שנה

קבלת מאבטחים ברמה הגבוהה ביותרחברה בעלת וותק יכולה להרשות לעצמה להפעיל מערכי סינון קפדניים ביותר ביחס למועמדים לעבודה
הכשרה כללית של מאבטחים פרטייםכלל המאבטחים בחברה עוברים תכנית הכשרה וימי עיון בכל תחומי האבטחה הפרטית
הכשרת אישית של מאבטחים פרטייםהחברה מספקת אימונים אישיים למאבטחים הפרטיים ושומר על כושר וכשירות אישיים תחת תוכניות אימונים הנמצאות במעקב הסגל
שמירת כשירות מאבטחים פרטייםבחברה מבצעים לכלל המאבטחים מבחני כשירות שונים בכדי לשמור על רמה גבוהה של מאבטחים בתחום האבטחה הפרטית.

חברת אבטחה פרטית, כשירות יוצא דופן

כאשר שוכרים חברת אבטחה פרטית מן הראוי שיהיו הבדלים בולטים וברורים ביחס האישי והמקצועי, אך מופשט וברור בגובה העיניים, דיסקרטי ואמין.

חברת אבטחה פרטית מאפשרת שליטה וביטחון שרק אבטחה פרטית יכולה לספק.

אל תתפשרו כשמדובר בחברת אבטחה, בטח לא באבטחה פרטית.

פנו לחברת פלקון, כי מגיע לכם חברת אבטחה פרטית, פרטית!

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לבית

פריצות הן מכת מדינה בישראל כאשר עשרות אלפי בתים נפרצים מדי שנה. כדי להתמודד עם הבעיה כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית – כבר הוכח כי

חברת שמירה בתל אביב

חברת שמירה תל אביב

  דואגים שכל הבניינים בתל אביב יהיו בטוחים על ידי חברת שמירה תל אביב, מרכז ישראל עיר הבילויים והמסיבות עד השעות הקטנות של הלילה. הרחובות

חברת שמירה מומלצת