חברת אבטחה במרכז

חברת אבטחה במרכז

חברת אבטחה במכרכז שתספק לכם מערך אבטחה מיטבי

בחירת חברת אבטחה במרכז הארץ צריכה להיעשות ראשית כל על פי הצרכים שלכם. לא כל חברת אבטחה מציעה את השירותים להם אתם זקוקים או בעלת רמת מקצועיות גבוהה כפי שאתם רוצים.

האם אתם צריכים מאבטחים עם רקע צבאי? האם אתם זקוקים לשומר או מאבטח לבניין מגורים? מה כמות המאבטחים שאתם זקוקים לה? האם יש איומים רבים על המבנה או משרדים שלכם?

חברת אבטחה מקצועית תסייע לכם להתאים את מערך האבטחה המיטבי לו אתם זקוקים.

יש חברות שמספקות שירותי שמירה ואבטחה המתמקדות בקהלים ומקומות ספציפיים כמו למשל אבטחת אירועים, מוסדות חינוך, קניונים, אבטחת יישובים, אבטחה של חברות היי-טק ועוד. 

לפני שאתם פונים לחברת אבטחה במרכז בידקו במה היא מתמחה.

ראשית, מה ההבדל בין שומר למאבטח?

תפקיד השומר בחברת אבטחה במרכז היא לשמור על המבנה ועל הסדר הציבורי ומאבטח אחראי בעיקר על ביטחון האנשים בתוך המבנה ובקרבתו. הוא מגן עליהם מפני אלימות ואיומי טרור. מאבטח הוא בעל סמכות רבה יותר ותנאי קבלתו לעבודה מחמירים יותר, הרי מדובר בחיי אדם.

על פי חוק, גם מאבטחים וגם שומרים צריכים להיות מעל גיל 21, בעלי בגרות מלאה, ללא עבר פלילי, בוגרי קורס פיקודי או בעלי ניסיון באבטחה וכשירים רפואית. 

שומר לרוב עובר הכשרה קצרה של מספר שעות בלבד. 

המאבטחים, לרוב יוצאי יחידות קרביות, עוברים הכשרה בת מספר ימים עד שבועיים בבית ספר לאבטחה. 

המאבטחים ברמה הגבוהה ביותר והם גם אלה שעוברים הכשרה ממושכת בת מספר חודשים ויותר הם העוסקים באבטחת אישים. 

בעיקר מדובר באבטחה של בעלי תפקיד בכירים בממשלה, ביניהם הנשיא וראש הממשלה, אך גם אבטחה של אנשים מהמגזר הפרטי כמו למשל סלבריטאים.

לא רק אבטחה של אנשים

במקומות עבודה בעיקר בהם יש תחרות גדולה כמו בחברות הייטק המאבטחים נמצאים שם גם כדי לתת לעובדים תחושת ביטחון וגם כדי להגן על נכסים חומריים ורוחניים של העובדים ושל החברה בעיקר. אחד הדברים החשובים ביותר בהייטק היא החדשנות והמקוריות. חברות הייטק מפתחות כל הזמן מוצרים ייחודיים וחשופה לריגול תעשייתי, לכן זקוקים שם לחברת אבטחה שמספקת שירותי אבטחה לרוב במשך 24/7.

פלקון ביטחון – להיות בטוחים בכל עת ובכל מקום

פלקון ביטחון, שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים, בעלת ותק של 24 שנה בתחום אבטחת מבנים מסחריים ויוקרתיים. אנחנו מספקים שירותי שמירה ואבטחה לחברות ומוסדות גדולים ומתמחים באבטחת חברות הייטק, מגדלי מגורים, קניונים, בנייני משרדים, שגרירויות וקונסוליות ושירותי שמירה ואבטחה בבתי מלון. 

אנחנו מעסיקים צוות של 350 מאבטחים, כולם עוברים תהליכי מיון והוכשרו להתמודד עם כל איום אפשרי.

המאבטחים שלנו ייצוגיים, צריכים לעמוד בקריטריונים מחמירים ולעבור אימונים תקופתיים ובכל אספק של העבודה שלנו אנחנו שמים דגש על מקצועיות ללא דופי.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
אבטחת גני ילדים

אבטחת גני ילדים

החיים מלאי לחצים ודאגות, האינסטינקט החזק ביותר שלנו הוא הרצון להגן על הילדים שלנו ואם אנחנו לא מרגישים שהם בטוחים זה מפעיל עלינו לחץ גדול

חברת אבטחה במרכז

אבטחת בתים

בשנת 2019 נכתב בדו"ח מבקר המדינה, כי המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי הפושעים.  כתוצאה מכך הציבור איבד

חברת אבטחה במרכז