חברת אבטחה בירושלים

שירותי אבטחה

כל מי שחי ומכיר את ירושלים, מודע לשוני אופייה של העיר מיתר ערי ישראל, ירושלים מוקפת אוכלוסיות רבות, החיים בירושלים קסומים ומלאי אווירה, עמוסת היסטוריה דתית ותרבותית. ירושלים מוזכרת לאורך ההיסטוריה בלא מעט סיפורים אצל לא מעט דתות ועמים עתיקים, ירושלים מושכת תיירים מכל העולם, מפורסמים מכל העולם ומנהיגים מכל העולם, אבל כדי לאפשר לעיר כזו להמשיך ולהנות ממציאות מופלאה שכזו, יש צורך בביטחון ובשמירה שמבטיחים את שלום הציבור והעסקים הפועלים בירושלים, לכן כשמדובר בחברת אבטחה בירושלים צריכים חברת אבטחה שמבינה במסורת, בתרבות ובהיסטוריה של ירושלים.

מאבטחים את ירושלים

ירושלים היא עיר הבירה של ישראל, זו העיר הגדולה ביותר בישראל מבחינת גודל האוכלוסייה שבה, שמונה סביב מיליון נפשות.

בירושלים שוכנים מוסדות ממשל, הכנסת, בית משפט העליון, משכן הנשיא, בית ראש הממשלה, משרדי הממשלה, חברות הייטק, עסקים גדולים, בנייני משרדים, מגדלי יוקרה, בתי יוקרה, קניונים, מרכזי תרבות וספורט, מקומות היסטוריים שדורשים אבטחה ושמירה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לכן שוכרים חברות אבטחה בירושלים שמבינות את התרבות והצרכים של העיר.

אבטחת קודש

חברת אבטחה בירושלים תכיר את רגישות האזורים הקדושים בירושלים עבור היהדות, הנצרות ואסלאם, ירושלים היא מרכז העם היהודי עוד מימיי קדם.

בשל חשיבות דתית עבור שלושת הדתות הייתה ירושלים מוקד מלחמות וסכסוכים לאורך ההיסטוריה, אלו נמשכים עד ימים אלו וככל הנראה עוד ימשכו.

העיר ירושלים הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו וכיום ירושלים נמצאת ברשימת האתרים הנמצאים בסיכון.

תרבות אבטחה בירושלים

חברת אבטחה בירושלים חייבת להכיר ולדעת לתת שירות עסקי וציבורי ברמות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור אוכלוסיית היעד.

חברת אבטחה בירושלים חייבת שיהיה בידיה גישה למודיעין, ידע וניסיון מוכח מול תרבויות ודתות, חברה עם ערכי שירות והבנת פערי תרבות ופערי שפה, בטח במקום נפיץ כמו ירושלים, חברת אבטחה צריכה להימנע מסכסוכים מיותרים שעלולים לנבוע מבורות או חוסר מקצועיות.

מי צריך אבטחה בירושלים

בירושלים כיום לא מעט מקומות ואתרים רגישים, פגיעה בהם או פרצת אבטחה כלשהי עלולה לגרום לתקריות פוליטיות או מדיניות בינלאומיות בשל אופי העיר וחשיבותה בעולם.

לכן חברת אבטחה בירושלים חייבת להיות בעלת כלים מתקדמים, ציוד ברמה הגבוה ביותר וצוות שירותי ומיומן שנבחר בקפידה.

חברת פלקון מאבטחת את ירושלים

החברה נוסדה ב-1996 וכיום מספקת שירותי שמירה ואבטחה עשרים וארבע שעות שבעה ימי בשבוע, הסטנדרטים שלה מהגבוהים ביותר ומאפשרים ללקוחותינו בירושלים להנות מביטחון ושקט נפשי בכל הנדרש מחברת אבטחה בירושלים.

בזכות יכולות בקרה, סקירה, מתן משובים, ציוד מתקדם ומשוכלל, יכולות טכניות גבוהות, שירות ברמה גבוה, עמידה בתקנים ועוד…

תוכלו למצוא בין לקוחותינו קניונים, בנייני משרדים, בתי מלון, קונסוליות, שגרירויות, מגדלי יוקרה, אתרי דת, תרבות, מורשת ועוד.

הסיבה שפלקון היא חברת האבטחה המובילה בירושלים היא בשל השילוב הייחודי של חברת פלקון בצוות מיומן ומקצועי וביניהם יוצאי יחידות קרביות, צוות שעובר את תהליכי המיון הקפדני ביותר בין חברות אבטחה בירושלים.

אנו מבצעים אימונים וריענון נהלים בתדירות גבוהה ושוטפת הן לצוות והן לציוד בנהלים הרלוונטיים.

אנו מבצעים תהליכי מיון ושיבוץ קפדניים ביותר הכוללים מבחני כשירות, בתדירות גבוה וממוקדת.

אנו נלמד את צרכי לקוחותינו, נמליץ, נייעץ ונשפר את מערך האבטחה באופן עקבי ומקצועי.

נתאים את השירות והיכולות הטכנולוגיות באופן דינאמי ובסטנדרטים ללא פשרות.

חברת פלקון היא חברת אבטחה שמבטיחה בעיקר שקט תעשייתי, בשל יתרון ההיכרות והניסיון הרב שלהם כחברת אבטחה בירושלים!

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לבית

פריצות הן מכת מדינה בישראל כאשר עשרות אלפי בתים נפרצים מדי שנה. כדי להתמודד עם הבעיה כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית – כבר הוכח כי

חברת שמירה בתל אביב

חברת שמירה תל אביב

  דואגים שכל הבניינים בתל אביב יהיו בטוחים על ידי חברת שמירה תל אביב, מרכז ישראל עיר הבילויים והמסיבות עד השעות הקטנות של הלילה. הרחובות

שירותי אבטחה