אבטחת שגרירויות

צריכים אבטחה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר? פלקון ביטחון

אבטחה היא חשובה ועושה סדר בכל מקום, אך ישנם מקומות  בהם דרושה רמת אבטחה גבוהה יותר מהרגיל. מבין המקומות הדורשים רמות אבטחה שכזו, הם שגרירויות.

שגרירות צריכה להיות דבר מוגן ומאובטח ביותר. קיימים איומים רבים על מבני שגרירויות ולכן דרוש מערך אבטחה קפדני ומסודר שישמור עליו ויפעל למניעת מימוש איומים ופגיעה בדיפלומטיים ובמבני שגרירויות בארץ. ביטחון דיפלומטי היה ותמיד יהיה כזה הדורש את המאבטחים הטובים והמיומנים ביותר, ויש לבחור את חברת הביטחון הנכונה לביצוע המשימה.

חברת פלקון מספקת שירותי אבטחה לשגרירויות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר עם נסיון של 30 שנה בתחום.

הצוות של פלקון ביטחון המתאים ביותר לאבטחת שגרירויות

המאבטחים בחברת פלקון ביטחון הם יוצאי יחידות קרביות ועוברים תהליך הכשרה אינטנסיבי ברמה הגבוהה ביותר שקיימת, על מנת להקנות להם את הכלים המתאימים להתמודדות עם איומים ומצבים מיוחדים.

יתרה מכך, תהליך המיון על מנת להתקבל לפלקון ביטחון הוא מחמיר ביותר ורק הטובים ביותר מתקבלים לעבוד בחברה. אנו בוחרים רק את המאבטחים המובחרים ביותר אשר יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

חברת פלקון ביטחון אשר הוקמה בשנת 1996 ומעסיקה צוות של 350 אנשי אבטחה מיומנים, מבצעת תכנית אימונים שגרתית ומבחני כשירות תקופתיים אשר שומרים אותם בכושר ותפקוד מיטבי.

מערך האבטחה של פלקון ביטחון מנוסה באבטחת אישים, מתקני בטחון ושגרירויות והוא איכותי ומקצועי יותר בהשוואה למערכי בטחון אחרים.

בזכות הנסיון והמקצועיות של צוות ההכשרה והאבטחה של פלקון ביטחון, אתם מקבלים אבטחה מקסימלית עבור השגרירות שלכם.

שירותי אבטחת שגרירויות 24/7

אבטחת שגרירויות זה דבר מורכב ומאתגר. לכן, לעבודה הזו דרושה חברה מקצועית ומנוסה בלבד. יש לדאוג לאבטחת השגרירות מבחוץ ומבפנים, הן בשעות היום והן בשעות הלילה. חברת פלקון ביטחון ערוכה לאבטח בנייני שגרירויות ותתכנן עבור בניין השגרירות שלכם תכנית אבטחה מסודרת המתאימה למבנה ואופי השגרירות.

חשיבות אבטחה מקצועית בבניין שגרירות

הכנסת מערך אבטחה לשגרירויות הוא לא דבר מה בכך. שכירת חברת אבטחה איכותית היא הכרחית ביותר מהסיבות הבאות:

  • שמירה על הסדר הציבורי מחוץ ובתוך בניין השגרירות
  • סיכול פיגועים ואיומי טרור
  • תחושת בטחון כללית לעובדים והאורחים הנמצאים בבניין השגרירות
  • שמירה על דיפלומטיים ואישים חשובים

חברת פלקון ביטחון מבינה את הצרכים של השגרירויות השונות ויודעת להתאים את עצמה בצורה הטובה ביותר ולהעניק לשגרירות שלכם מעטפת בטחון מושלמת ללא פשרות.

שגרירות של מדינה היא הנציגות של אותה מדינה בתוך מדינת ישראל. זו היא סיבה נוספת שיש לשמור על השגרירות מקום בטוח ביותר ללא חשש לפגיעות וארועים חריגים שיערערו את בטחונה של אותה השגרירות על אדמת מדינת ישראל. התייעצו עם מומחי האבטחה של פלקון ביטחון על אבטחת שגרירויות.

מומלץ לעשות סקר שוק ולבדוק שלחברה יש ניסיון מתאים בתחום

המאבטחים העובדים בחברת פלקון ביטחון הם יוצאי יחידות קרביות ועוברים תהליך הכשרה קשה אינטנסיבי ברמה הגבוהה ביותר שקיימת, על מנת להקנות להם את הכלים המתאימים להתמודדות עם איומים ומצבים מיוחדים.

בניין שגרירות חשוף לעניינים פוליטיים וביטחוניים לכן חשובה במיוחד האבטחה שם.

חברת פלקון הינה בעלת ניסיון מתאים בתחום.