אבטחת חברות הייטק

פלקון ביטחון מעמידה את הצוות המקצועי ביותר לאבטחת חברות הייטק

כל חברה שרוצה לשמור על עצמה ועל עובדיה זקוקה למערך אבטחה מסודר וקפדני שיותיר אותה בראש שקט. הדבר נחוץ עוד יותר כאשר מדובר בחברות טכנולוגיה מתקדמות שבהן התחרתיות משחקת תפקיד מרכזי ויש לשמור על המידע יקר הערך שחלילה ידלוף החוצה. לכן, חברות הייטק צריכות אבטחה מקצועית 24/7 בכדי לקיים זאת.

חברת פלקון ביטחון בעלת נסיון של 30 שנה באבטחת בנייני משרדים, חברות הייטק, מפעלים, שגרירויות, ומבנים ועושה זאת בהצלחה רבה הודות למאבטחים מהשורה הראשונה. המאבטחים בפלקון בטחון הינם המתאימים ביותר לאבטח חברות הייטק מהסיבות הנ"ל:

  • המאבטחים בפלקון ביטחון הם יוצאי יחידות קרביות מובחרות
  • בכדי להתקבל לחברת פלקון ביטחון, המאבטחים עוברים תהליך סינון רציני ומחמיר
  • פלקון ביטחון מקיימת תכנית אימונים שגרתית למאבטחיה ודואגת לאיכות תפקודם
  • המאבטחים של פלקון ביטחון עוברים תדרוכים, השתלמויות ומבחני כשירות תכופים

אם ברשותכם חברת הייטק ואתם מחפשים חברת אבטחה איכותית שתתן לכם לישון בראש שקט, אל תתפשרו ובחרו בפלקון ביטחון. החברה מעסיקה כ-350 אנשי בטחון מנוסים ומיומנים שמוכנים לשמור עליכם ועל הנכסים שלכם.

התאמת מערך אבטחה לחברות הייטק על ידי פלקון ביטחון

חברות הייטק רבות שונות באופיין. ישנן חברות קטנות וחברות גדולות, ישנן כאלו המתפרסות על מספר קומות וכאלו במפלס אחד, ישנן המחזיקות את השרתים במשרדים וישנן בחוות שרתים מרוחקת וכו'. השוני הזה בין חברות ההייטק דורש תכנון מערך אבטחה מותאם אשר יענה על דרישותיה של כל חברה וחברה.

פלקון בטחון בעלת נסיון רב שנים, דבר המאפשר לה התאמה פרטנית של מערכי בטחון לכל חברה וחברה. לפני שפלקון ביטחון מתחילה לתת שירותי אבטחה לחברות הייטק (ולחברות בכלל), נערכת ישיבה בה מתקבלים נתונים על החברה ולאחר מכן מנותחים ומגישים תכנית מסודרת ומפורטת של מערך האבטחה המתאים ביותר ללקוח.

חשיבות אבטחת חברות הייטק

שכירת שירותי אבטחה איכותיים היא חשובה ביותר, ובפרט לחברות הייטק. הנה כמה מהסיבות לכך:

  • הקניית תחושת בטחון כללית לעובדי החברה וללקוחותיה
  • שמירה על הסדר הציבורי מחוץ ובתוך משרדי החברה
  • מניעת כניסת אנשים זרים לחברה
  • מניעת פריצות וארועים פליליים
  • שמירה על מידע יקר ערך, קניין רוחני ורכוש החברה ועובדיה

שכירת חברת אבטחה איכותית לחברות הייטק

לפני שאתם מעסיקים חברת אבטחה לשמירה על חברת ההייטק שלכם, אתם צריכים להיות בטוחים שבחרתם בחברה הנכונה. לא כל חברת אבטחה תתן להם את המענה אותו אתם מחפשים. כשאתם בוחרים בפלקון ביטחון אתם בוחרים באחת החברות המובילות בתחום האבטחה בישראל, אשר מעסיקה את המאבטחים המיומנים והמנוסים ביותר שישמרו לכם על הסדר והבטחון בחברתכם.