אבטחת גני ילדים

אבטחת גני ילדים

החיים מלאי לחצים ודאגות, האינסטינקט החזק ביותר שלנו הוא הרצון להגן על הילדים שלנו ואם אנחנו לא מרגישים שהם בטוחים זה מפעיל עלינו לחץ גדול מאוד. 

כשהם איתנו אנחנו עושים כל שביכולתנו להגן עליהם ושמים עליהם עשר עיניים, אבל מה קורה כשהם לא  איתנו? הדבר הכי חשוב לנו הוא הידיעה שטוב להם והם מוגנים.

כדי להשיג שקט נפשי בזמן שהילדים שלנו נמצאים במוסדות החינוך הם זקוקים לאבטחה, במיוחד בגיל הרך, ילדים עד גיל 6, שהם תמימים יותר, חסרי מודעות והבנה כלפי הסכנות בחוץ וחוסר יכולת להגן על עצמם לעומת ילדים הלומדים בבית הספר.

במוסדות החינוך הציבורי וגנים מוכרים פרטיים המשטרה בשיתוף אגף הביטחון במשרד החינוך אמונים על אבטחת גני הילדים ובתי הספר והיא תתקיים על פי שיקולים מקצועיים מטעמם.

אילו סכנות אורבות בגני ילדים?

  • סכנה מפני מפגעים ביטחוניים. יש אזורים עם רמת סיכון גבוהה יותר – גני ילדים הממוקמים בקרבת אזורי בנייה ובהם עובדים זרים ושוהים בלתי חוקיים.
  • סכנה מפני חטיפה – בניגוד לארצות הברית בישראל לא מדובר בסכנה שכיחה, אבל היו כבר מקרים בגלל סכסוכים משפחתיים, לרוב סכסוכי משמורת, בהם ילדים נחטפו על ידי אחד ההורים ונלקח למדינה אחרת
  • עברייני מין 
  • התעללות פיזית על ידי עובדות הגן (זה לא תחת אחריות המאבטח באופן רשמי, אבל תמיד טוב שיש עין פקוחה נוספת)
  • ונדליזם

דרישות מהמאבטחים בגני ילדים

מאבטחים בגני ילדים צריכים להיות בעלי רישיון לנשיאת נשק ולעבור תדריכים קבועים בנהלי אבטחה וירי. הם צריכים להיות בעלי הכשרה מבצעית ולעמוד בקריטריונים של משטרת ישראל המצביעים על הרמה המקצועית שלהם.

הממונים על מערך האבטחה ובטיחות של מוסדות החינוך ברחבי הארץ הם קב"טים של גני ילדים ובתי ספר ברשויות המקומיות. המאבטחים הם עובדים של חברת אבטחה פרטית. המימון של חברת אבטחת גני ילדים מתחלק בין משטרת ישראל לבין אגף הביטחון של משרד החינוך. 

מה כוללת אבטחת גני ילדים?

תכנית האבטחה עבור על מוסד חינוך כולל גני ילדים נקבעת על פי תיק נתונים ושטח, ביטחון וחירום מוסדי ובו נמצאים הפרטים הבאים: מסד נתונים, בעלי התפקידים, פירוט מערך האבטחה ומתן מענה ביטחוני בעת שגרה וחירום.

מרכיבי האבטחה הם:

  • אבטחה צמודה בכל שעות פעילות הגן על ידי מאבטח מקצועי 
  • אבטחה היקפית במידת הצורך, המתבצעת על ידי ניידות סיור של חברת אבטחה פרטית
  • מצלמות אבטחה

פלקון ביטחון, שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים – מספקים לכם שקט נפשי פלקון ביטחון שנוסדה בשנת 1996 מתחייבת לספק את השירות וכוח האדם המקצועי ביותר כדי לשמור על היקר לכם מכל. 350 המאבטחים המיומנים שלנו, ביניהם יוצאי יחידות קרביות, עברו תהליכי מיון מחמירים, הם עוברים רענונים קבועים בנושא נהלי אבטחה וירי והכשרות תקופתיות. הם מיומנים ומסוגלים להתמודד עם כל בעיה ביטחונית או פלילית שעלולה לצוץ בגן הילדים בהצלחה.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
אבטחת גני ילדים

אבטחת גני ילדים

החיים מלאי לחצים ודאגות, האינסטינקט החזק ביותר שלנו הוא הרצון להגן על הילדים שלנו ואם אנחנו לא מרגישים שהם בטוחים זה מפעיל עלינו לחץ גדול

חברת אבטחה במרכז

אבטחת בתים

בשנת 2019 נכתב בדו"ח מבקר המדינה, כי המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי הפושעים.  כתוצאה מכך הציבור איבד

אבטחת גני ילדים