אבטחת בתים

חברת אבטחה במרכז

בשנת 2019 נכתב בדו"ח מבקר המדינה, כי המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי הפושעים. 

כתוצאה מכך הציבור איבד את האמון במשטרה שתדאג לספק להם הגנה על ביתם, עליהם והרכוש שלהם ובוחר באמצעי הרתעה אלקטרוניים ושכירת שירותי חברת אבטחה המתמחה באבטחת בתים. אלה מגדילים גם את הסיכוי לתפוס את הפושע בזמן אמת או לאחר הפשע באמצעות תיעודו. 

אבטחת בתים לעומת אבטחת בנייני מגורים

תחום אבטחת הבתים נחלק לאבטחת בתים פרטיים ואבטחה של מגדלי מגורים.

על מנת למנוע כניסה של זרים, להרחיק גנבים וונדליסטים ולמנוע פריצות ולשמור על הסדר הציבורי מציבים בלובי הבניין שומר. חברת אבטחה מקצועית תדאג להציב שומר שיודע להתנהל באופן עצמאי ולהשתלט על המצב בכל אחד ממקרים אלה.

בנוגע לאבטחת בתים פרטיים, שם האבטחה מתבצעת בעזרת אמצעי אבטחה אלקטרוניים בשילוב עם מאבטחים הזמינים 24/7 שאינם נמצאים במקום. הם נמצאים בהמתנה למקרה וישנה התראה על תנועות חשודות או הפעלה של האזעקה.

אבטחת בניינים צמודי קרקע 

בתים פרטיים מושכים פורצים וונדליסטים בגלל העושר ורווחה של דיירי הבית ולרוב בגלל רכוש רב יותר ויקר ערך מאשר בעלי דירות.

בשביל לספק לבעלי הבתים הגנה ושקט נפשי קיימים היום בשוק עשרות סוגי מערכות אזעקה משוכללות ומצלמות בטכנולוגיה מתקדמת מסוגים שונים.

חלק ממערכות האזעקות מופעלות על ידי סיסמא או שלט או על ידי אמצעים אחרים.

יש הבוחרים להשתמש באזעקה שאינה מחוברת למוקד לצורך הרתעה בלבד, אך לא תמיד זה יסכל את הפריצה לחלוטין. אם בחרתם לשכור את שירותיה של חברת אבטחה תוכלו להיות בטוחים שברגע שהאזעקה הופעלה, הקריאה תתקבל במוקד ומיד יישלחו מאבטחים לביתכם. בחלק מחברות האבטחה, מיד לאחר קבלת הקריאה יופיע על מסך מה שמתרחש בבית ובנוסף לצוות המאבטחים המוקד יפנה למשטרת ישראל.

מצלמות אבטחה– חשוב ביותר לאבטחת בתים

אמצעי אבטחה נוסף ופשוט ליישום הוא מצלמות. מצלמה היא אמצעי אבטחה זמין, יעיל וזול במיוחד אם אתם משתמשים באמצעי זה בלבד.

בעזרת מעקב אחר המצלמות וזיהוי גורמים חשודים או פורצים תוכלו לפנות בעצמכם למשטרה. יש מצלמות המותקנות בכניסה לבית כמו למשל מצלמת אינטרקום שבעזרתה תוכלו למנוע כניסה של זרים ולהימנע מכל סכנה, יש המותקנות בתוך הבית וחלקן מותקנות בשטח שסביבו. 

המצלמות עוקבות אחר תנועה או זיהוי בשינוי טמפרטורה באמצעות חיישנים מסוגים שונים והאנשים בפריים מצולמים. אמצעי הרתעה מצוין נוסף היא התקנת מערכת תאורה המופעלות בעת זיהוי תנועה, מה שיפחיד את הפורץ שהפך לנראה וככל הנראה יבריח אותו במהרה או יקל על לכידתו.

לחצני מצוקה

אמצעי אבטחה פשוט הוא לחצן מצוקה. יש לחצני מצוקה שניתן לענוד כמו שרשרת או צמיד ויש לחצני מצוקה שמומלץ לפזר ברחבי הבית. ברגע שתלחצו על לחצן זה חברת האבטחה תשלח מאבטחים לעזרתכם.

חברת אבטחה מקצועית לאבטחת בתים תאפשר לכם לקיים חיי שגרה שלווים ובטוחים.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
אבטחת גני ילדים

אבטחת גני ילדים

החיים מלאי לחצים ודאגות, האינסטינקט החזק ביותר שלנו הוא הרצון להגן על הילדים שלנו ואם אנחנו לא מרגישים שהם בטוחים זה מפעיל עלינו לחץ גדול

חברת אבטחה במרכז

אבטחת בתים

בשנת 2019 נכתב בדו"ח מבקר המדינה, כי המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי הפושעים.  כתוצאה מכך הציבור איבד

חברת אבטחה במרכז