אבטחת בתים בצפון

חברת שמירה מומלצת

על פי נתוני המשטרה, בשנת 2019 במהלך כל השנה, בכל שעה, נפרצות בממוצע בין אחת לשתי דירות. 

רבים בכלל לא מדווחים על כך מכיוון שהם לא מאמינים שהמשטרה תעשה משהו בנדון וגם אם כן, הם חושבים כי הסיכוי שהפורצים יתפסו קטן מאוד.

על פי נתוני משטרת ישראל בשנת 2021 כ-70% מהפריצות בחיפה היו לדירות ובתים פרטיים וכ-30% לבתי עסק ומוסדות וזה קורה לא רק בחיפה.

כיום, בבתי מגורים רבים יש להקליד קוד כדי להיכנס, יש בניינים בהם בנוסף לקוד יש מצלמה. אמנם אמצעי מיגון אלה מפחיתים את הסיכוי לפריצה, אבל בהחלט לא מונעים אותה. 

חברת אבטחת בתים בצפון מספקת מיגון בהתאמה אישית

לרוב, בעלי דירות ממגנים את בתיהם באמצעות אמצעי מיגון אלקטרונים ולא זקוקים לשירותיה של חברת אבטחה. 

לעומת זאת חלק מבעלי בתים פרטיים צמודי קרקע לא מסתפקים באמצי מיגון אלקטרונים בלבד אלא בוחרים לשכור את שירותיה של חברת אבטחה בצפון המספקת שירותי אבטחה 24/7 על ידי מוקד ביטחון. ברגע שהאזעקה מופעלת או מתגלה תנועה חשודה במצלמות נשלחים מאבטחים לבית.

יש שמבקשים מחברת האבטחה בנוסף לכך לבצע סיורים מסביב לבית מדי שעה. 

במגדלי מגורים בוחרים להוסיף אמצעי שמירה נוסף ושוכרים את שירותיה של חברת אבטחה בצפון, המציבה שומר בלובי. השומר בודק את כל הנכנסים, מהווה אמצעי הרתעה גדול ויכול למנוע את פריצה או לטפל בהפרות סדר בזמן אמת.חברות אבטחה בצפון יסייעו להתאים לכם את מערכת האבטחה הטובה ביותר והשירותים בהתאם לצרכים והתקציב שלכם.

חברת אבטחה בצפון מספקת שקט נפשי

אם אתם רוצים לישון טוב בלילה ולדעת שאתם והילדים שלכם בטוחים וללכת לעבודה בידיעה שלא תחזרו ותגלו שהבית שלכם נפרץ או שמישהו מדיירי הבית יכניס בתמימות אדם מסוכן, מומלץ להתקין מערכת אבטחה ביתית. יש מגוון רחב של אפשרויות של אמצעי מיגון אלקטרוניים כגון: לחצני מצוקה, אינטרקום עם מצלמה, מערכות אזעקה ומצלמות. אמצעים אלה נבדלים במידת השכלול הטכנולוגי שלהם ובהתאם לכך במחיר. כל אחד יבחר את אמצעי המיגון המתאימים לצרכיו.

אם אתם זקוקים לשירותיה של חברת אבטחה בצפון מומלץ לבחור חברה בעלת ניסיון עשיר, הידועה במקצוענות שלה, חברה שיש עליה ביקורות טובות והמלצות, עובדים מקצועיים, מיומנים וגם אדיבים. מדובר לא רק בשמירה על הרכוש שלכם אלא עליכם.

חברת אבטחה איכותית בצפון מספקת את כל אמצעי האבטחה הקיימים בשוק ומציעה מערכות טכנולוגיות מתקדמות.

פלקון ביטחון, שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים

חברת פלקון, אחת מחברות האבטחה המובילות בשוק, פועלת בתחום האבטחה והשמירה למעלה מ-25 שנה ומספקת שירותי שמירה ואבטחה הן עבור לקוחות פרטיים כנ"ל והן עבור עבור בעלי עסקים, חברות וארגונים גדולים במשק, קניונים, שגרירויות ושירותי שמירה ואבטחה בבתי מלון. 

350 המאבטחים ושומרים שלנו, ביניהם יוצאי יחידות קרביות, עוברים תהליכי מיון והכשרות תקופתיות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר.

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
חברת שמירה מומלצת

אבטחת בתים בצפון

על פי נתוני המשטרה, בשנת 2019 במהלך כל השנה, בכל שעה, נפרצות בממוצע בין אחת לשתי דירות.  רבים בכלל לא מדווחים על כך מכיוון שהם

חברת שמירה מומלצת