אבטחת אירועים

אבטחת אירועים

חברת אבטחה לאירועים אחראית על שמירה על ביטחונם ובטיחותם של בעלי האירוע ושל כל משתתף ומשתתפת. החברות מספקות שירותי ביטחון עבור לקוחות פרטיים וציבוריים כאחד. 

זוהי אחריות עצומה לספק שירות זה מכיוון שמדובר בהגנה על גוף ונפש של בני אדם, לכן מומלץ לבחור בחברת אבטחה עם ניסיון עשיר בתחום ועם עובדים מקצועיים ומיומנים המתנהלים על פי סטנדרטים גבוהים.

בחירת חברת האבטחה, הצוות וההכנות לאירוע על ידי חברת אבטחה לאירועים יעשו על פי סוג האירוע, כמות המשתתפים, מי הם המשתתפים ומיקומו. 

אם מדובר באירוע טעון פוליטית או במועדון הידוע בהיקף תגרות גבוה או בחתונה מערך האבטחה ישתנה בהתאם. אם מדובר באירוע המתקיים במרכז הארץ, אירוע באוהל או קרוב לשטחים מערך האבטחה ישתנה בהתאם.

היערכות לאבטחה נכונה של כל אירוע

בכל אירוע ממנים מנהל אירוע ומנהל בטיחות ומחליטים מה תהיה כמות כוח האדם ומי הם יהיו. מנהל הבטיחות אחראי לצפות מראש מה עלול לגרום לפגיעה במשתתפים ולהחליט כיצד לנטרל זאת ולהיערך בהתאם. למשל כיצד למנוע צפיפות יתר באירועים רבי משתתפים ובכך למנוע פגיעה בגוף האדם או מוות, כמו בהילולה בהר מירון בה היו עשרות הרוגים. 

כחלק מההיערכות לאירוע, חברת אבטחה לאירועים יבצעו סריקה לגילוי פרצות ונקודות חולשה מהם יכולים להגיח אנשים לא רצויים ובדיקות לגילוי כלי נשק שייתכן והוטמנו בסביבה. 

במידת הצורך ואם לחברת אבטחה יש את האמצעים הללו הם יתקינו מצלמות אבטחה כדי לשדרג ולהגדיל את היקף מערך האבטחה.

איך בוחרים מי יהיו המאבטחים באירוע?

בחירת זהות המאבטחים תושפע מרמת הסיכון המשוערת באירוע ועל פי הפרמטרים שהוזכרו לעיל. חברות אבטחה מקצועיות לאירועים מספקות גם שירותי שמירה ואבטחה בתחומים אחרים ולכן מאגר העובדים שלהם מגוון. 

לא כל שומר הוא מאבטח ויש לו רשות לשאת נשק ויש הבדל בין מאבטח שהוא יוצא יחידה קרבית לבין מאבטח שעשה מסלול אחר בצבא. חברת אבטחה מקצועית לאירועים תדאג להעסיק בין היתר מאבטחים מיומנים ומקצועיים שעברו קורסי הסמכה שונים ובמידת הצורך להכשיר אותם גם לאחר שהתחילו לעבוד. 

אם למשל מדובר באירוע בשגרירות יש צורך באבטחה מקסימלית ובמאבטחים מן השורה הראשונה, יוצאי יחידות קרביות וגם כאלה שהוכשרו להיות מאבטחים אישיים. 

בנוסף למאבטחים יש חברות המספקות גם סדרנים כגון: סדרני ספורט וסדרני מועדונים, שניהם בעלי הכשרה מיוחדת להתנגדות פיזית, ודיילים. 

פלקון ביטחון , שירותי שמירה ואבטחה מתקדמיםהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח

פלקון ביטחון נוסדה לפני 25 שנה והינה בעלת כל האמצעים לספק לכל לקוח ולקוח את השירות המתאים ביותר לצרכיו ובהתאם לסוג האירוע.

איך?

  • דגש על מקצועיות גבוהה 
  • שירות בלתי מתפשר
  • איכות כוח אדם – המאבטחים המיומנים שלנו, ביניהם יוצאי יחידות קרביות, עברו תהליכי מיון מחמירים והם מוכשרים להתמודד עם כל סיטואציה בכל אירוע. 
  • אמצעי ביטחון מתקדמים

שתף מאמר זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
אבטחת גני ילדים

אבטחת גני ילדים

החיים מלאי לחצים ודאגות, האינסטינקט החזק ביותר שלנו הוא הרצון להגן על הילדים שלנו ואם אנחנו לא מרגישים שהם בטוחים זה מפעיל עלינו לחץ גדול

חברת אבטחה במרכז

אבטחת בתים

בשנת 2019 נכתב בדו"ח מבקר המדינה, כי המשטרה אינה נותנת מענה הולם לטיפול בעבירות רכוש ואינה מצליחה ליצור הרתעה כלפי הפושעים.  כתוצאה מכך הציבור איבד

אבטחת אירועים